• תרבות אשדוד

שירת המונים עירונית

אנחנו מזמינים אתכם לשירת המונים עירונית, בה יגיעו לשיר יחד - זה לצד זה - מבוגרים לצד נוער וילדים, אנשים עם וללא צרכים נוספים, מכל העדות, בכל הגילים - כולם מגיעים לשיר יחד כי באשדוד כולנו שווים כשהמוזיקה מחברת בין כל התושווים.

האירוע יתקיים ביום שלישי ה- 17.12.2019 באולמי בלה-וידה ברחוב הבושם 12, אשדוד החל משעה 16:30.

באירוע נשיר את השיר של אמיר דדון "לבחור נכון" בעיבוד חדש. מצורף כאן קישור לעיבוד של השיר כדי שתוכלו להתחיל להתאמן עליו בבית כבר מהיום:

https://drive.google.com/…/1IaAuPkFFzpIOgVDlwDw11KKeE…/view… האירוע יוסרט ויצולם, ובתום האירוע ייערך לקליפ מרגש שיופץ ברשת וברשתות חברתיות שונות - אז בעצם הגיעכם לאירוע אתם נותנים את הסכמתכם להיות מצולמים לקליפ. (רצ"ב אישור צילום עבור ילדים מתחת לגיל 18 ועבור חסויים). במקום יהיו דוכני מידע ומכירה להנאתכם.

הכניסה היא ללא עלות (חינם אין כסף) אבל על מנת להבטיח את מקומכם ועל מנת שנוכל להיערך נכון לכמות המשתתפים חייבים להירשם מראש בקישור המצורף כאן: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSc9XUADpPKztV4Gjt…/viewform

אז קדימה, תרשמו, תתחילו להתאמן על השיר ובוא להיות חלק באירוע מיוחד - שירת המונים עירונית .

זו הפעם הראשונה שמתקיים באשדוד אירוע שירת המונים כזה המחבר בין כל התושווים ( = תושבים שווים) ואתם ממש לא רוצים לפספס את ההזדמנות החד-פעמית להיות חלק מעיצוב ההיסטוריה העירונית שלנו.9 צפיות0 תגובות
  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
שאלות ופניות

אגף אירועים

עיריית אשדוד

הבנים 12 אשדוד

08-8545141

© 2019 by ODREY